مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز با اشاره به اینکه سه واحد نوآور جدیاد در مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز مستقرشدند؛ گفت: با استقرار این واحدها شمار واحدهای نوآور مستقر در این مرکز به ۱۰ واحد رسید.
دکتر مجید عاقل اعلام کرد :این واحدها شامل واحد پاک نصرترشیز در زمینه تولید دستگاه خشک کن کشمش، خزایار نوین، واحد فناور تولید پکیج کم مصرف خزایار و واحد نوآور فکر برتر رادوین، تولید کننده اسباب بازی های چوبی رادوین است که پس از پذیرش طرح اولیه آنها و طی کردن مراحل استقرار، در این مرکز مستقر شده اند.
وی ابراز کرد : نوآوری عامل کلیدی برای پایداری و تداوم جهش موفق اقتصادی است، از طرفی نوآوری و ابتکارات در جهش تولید نقش محوری دارند.
عاقل با تاکید براینکه بدون تکنولوژی و نوآوری نمی‌توانیم موفق به جهش تولید شویم؛ گفت: مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز با حمایت از استارتاپ‌ها و ایده‌های نوآوری رسیدن به محصول را سرعت می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه بحران کرونا بربخشی از فعالیتها تاثیرگذاشته اما از این تهدید ما به عنوان فرصت بهره برده و توانسته‌ایم برای پرورش ایده های نو و تولید ثروت، مسیری برای پیشرفت در بستر فضای مجازی فراهم کنیم.
وی افزود: جاده کارآفرینی مسیری سنگلاخ و پر پیچ و خم است اما ما تلاش داریم به نقطه ای برسیم که جوانان خلاق و نوآور با اراده در این جاده با اراده حرکت کنند.
عاقل ابراز امیدواری کرد: افراد نوآور، خلاق و پرانرژی در این مرکز، با ایده‌های خود در بستري مناسب مسیر شکوفایی منطقه را فراهم نمایند.

6 دی 1399
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.