مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز، بر راه‌اندازی ستاد تسهیل کسب و کار جهت تسریع در صدور مجوزهای لازم مرتبط با شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر، دکتر مجید عاقل در چهارمین نشست کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری کاشمر که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، طی سخنانی بر راه اندازی ستاد تسهیل کسب و کار جهت تسریع در صدور مجوزهای لازم مرتبط با شرکتهای دانش بنیان تاکید کرد.
وی گفت: مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز که زیرمجموعه مرکز آموزش عالی کاشمر است؛ در آستانه گرفتن مجوز نهایی مرکز رشد واحدهای فناور از وزات عتف است و  با تمامی شرکت‌هایی که قابلیت دانش بنیان شدن را دارند؛ آماده همکاری است.
وی با اشاره به اینکه ثبات اقتصادی و کاهش ضربه‌پذیری اقتصاد از تکانه‌های خارجی در گروی توسعه تولیدات دانش‌بنیان و پایدار است؛گفت: ظرفیت‌های بسیاری در کشور و در منطقه ترشیز وجود دارد که اگر در مسیر درست و با محوریت دانش به کار گرفته شود، بسیاری از موانع و مشکلات برطرف می‌شود.
مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز به عنوان زیر مجموعه مرکز آموزش عالی کاشمر مجوز خود را در سال ۱۳۹۵ اخذ کرد و در حال حاضر ۱۲ هسته نوآور در این مرکز مستقر هستند که اغلب آنها در مسیر دانش بنیان شدن قرار دارند.

12 شهریور 1401
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.