مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز گفت: خوشبختانه با فعالیت  این مرکز در منطقه، بستر خوبی برای حمایت از افراد نخبه و صاحبان ایده فراهم شده است.
دکتر مجید عاقل در کارگاه فرایندهای دانش بنیان شدن که با حضور سرارزیاب شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل سالن همایش مسیح دانشوری مرکز آموزش عالی کاشمر برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: ما تلاش می کنیم با حمایت از افراد صاحب ایده و نوآور و تلاش برای جذب اعتبار جهت تبدیل ایده به محصول و سپس تجاری سازی آن کای کنیم تا حال مردم بهتر شود.
وی با اعلام این خبر که ظرف یک ماه آینده مرکز رشد کشاورزی شهرستان، فعالیت خودرا به طور رسمی آغاز می‌کند؛ابراز امیدواری‌نمود؛بتوانیم با حمایت‌های مالی صندوق نوآوری و شکوفایی و سایر دستگاه‌ها از افراد نخبه و نوآور شاهد هم‌افزایی علم و ثروت باشیم.
وی ابراز کرد: با فراهم آوردن زمینه استقرار افراد صاحب ایده و ارائه خدمات مشاوره‌ای و حمایتهای مالی در اقلب ارائه تسهیلات و … تلاش شده در راستای توانمندسازی آنان اقدام شود.
مرکز نوآوری و شتاب دهی ترشیز  به عنوان زیر مجموعه مرکز آموزش عالی کاشمر مجوز خود را در سال ۱۳۹۵ اخذ کرد و در حال حاضر چندین هسته نوآور در این مرکز مستقر هستند.

2 آبان 1401
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.