دکتر غلامحسین رحیمی شعرباف، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیزو هسته های نوآور مستقر در این مرکز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی  و امور بین الملل مرز آموزش عالی کاشمر  دکتر رحیمی شعرباف، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مرکز  نوآوری و شتابدهی ترشیزو هسته های نوآور مستقر در این مرکزبازدید نمود.

در ابتدای این بازدید دکتر مجید عاقل مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز با ارایه گزارشی به مهمترین اقدامات و دستاوردهای این مرکز اشاره کرد   و از استقرار ۱۰ هسته نوآور در این مرکز خبر داد.

وی با توجه به ضرورت حمایت از کارافرینان و صاحبان ایده و کمک به استقرار تیم ها  خواستار توجه ویژه در این زمینه شد.

در ادامه مدیران  هسته های نوآور ضمن معرفی محصولات و خدمات خود، به بیان چالش‌های پیش رو در حوزه فناوری و کارآفرینی پرداختند.

دکتر رحیمی شعرباف نیز در این بازدید با ابراز خرسندی از حضور در مرکز  شتابدهی ترشیزو آشنایی با هسته های نوآرو ،فعالیت‌های صورت گرفته تا کنون را در این مرکزمثبت ارزیابی کرد.

وی بر دانش بنیان  شدن واحدهای مستقر در مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز تاکید کرد.

گفتنی است پس از این بازدید دکتر رحیمی، با همراهی دکتر معماریان رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر، دکتر مهرام دبیر شورای مدیریت آموزش عالی استان، اعضای هیأت رئیسه و همکاران دانشگاهی، در منزل پدر شهید”حسین امینی مقدم” که در دوران دانشگاه با این شهید بزرگوار هم درس بوده، حضور یافتند  و به مقام شهدای بزرگوار ادای احترام نمودند.

23 اسفند 1399
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.