دکتر مجید عاقل مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز با صدور پیامی، فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را به همه هموطنان به ویژه بازیگران عرصه علم و فناوری و زیست بوم کارآفرینی تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است؛
“یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال”
بهار، آغازی برای اعتدال، طراوات، نشاط و شادابی، نوروز، عید پویایی، بالندگی و نوآوری است. این آغاز را فرصتی می دانم که از تلاش‌ها و زحمات ارزنده تمامی عزیزان  اعضای شورای راهبری مرکز نوآوری ترشیز، به ویژه دکتر معماریان رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر و پرسنل مجموعه مرکز نوآوری ترشیز و دست‌اندر کاران هسته‌های نوآور مستقر در سال ۹۹ قدردانی نمایم.
خدا را شاکرم که با وجود شیوع ویروس کرونا و مشکلات و تنگنهای اقتصادی با همدلی و تلاش جهادگونه همکاران و با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود شاهد موفقیت‌های ارزنده و تحولات چشمگیر در حوزه “زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری” دیار ترشیز بودیم.
اینجانب به نوبه خود حلول سال نو و بهار پرطراوت که با اعیاد شعبانیه برکت یافته را به تمامی همکاران ارجمند و بازیگران عرصه علم و فناوری و زیست بوم کارآفرینی تبریک عرض نموده و امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم مهدی موعود (عج) سال جدید شاهد به ثمر نشستن شکوفه‌های زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری در دیارمان باشیم.

با احترام
دکتر مجید عاقل
مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز

27 اسفند 1399
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.