دکتر مجید عاقل، مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز، در پیامی هفته پژوهش را به تمامی پژوهشگران، محققان، دانشمندان و جامعه علمی دانشگاهی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر، متن این پیام به شرح ذیل است:

“به نام خداوند جان و خرد”

بدون شک پژوهش در عصر حاضر، یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت اقتصادی و اجتماعی در جامعه جهانی است و اهمیت دادن به پژوهش، افزایش مهارت تحلیلی و تحقیقاتی، تولید علم و آگاهی به عنوان دستاوردهای پژوهشی، راه‌ رسیدن به توسعه پایدار به شمار می رود.

از این‌رو نظر به اهمیت موضوع پژوهش و توجه به مقوله دانش بنیان، مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز به عنوان یکی از ارکان اصلی حمایت از فعالیت‌های پژوهشی و نوآورانه همواره کوشیده است تا با حمایت از پژوهشگران و صاحبان ایده مسیر دستیابی به موفقیت آنان را هموارتر نماید. اینجانب ضمن تبریک هفته پژوهش به همه پژوهشگران، محققان و جامعه علمی و دانشگاهی، برای کلیه این عزیزان آرزوی موفقیت دارم و با تاکید بر اینکه مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز رسالت خود را شناسایی استعدادها و شکوفایی ایده های نو دانسته، آمادگی خود را جهت تسهیل روند تبدیل ایده به طرح و سپس تولید و تجاری سازی و همه پژوهشگران و صاحبان ایده و مبتکرین و مخترعین اعلام می‌نمایم. باعث خرسندی است که اعلام نمایم، این مرکز تاکنون موفق به حمایت بيش از ۲۵طرح نوآورانه و فناورانه نموده است و همچنان سعی بر گسترش فعالیت ها و افزایش حمایت‌های خود از پژوهشگران، افراد صاحب ایده ،مبتکرین و مخترعین دارد.

دکتر مجید عاقل -مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز

21 آذر 1401
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.