دکتر مجید عاقل مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز در پیامی فرارسیدن نوروز و بهار طبیعت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر متن این پیام به شرح زیر است:

“بر خیز که باد صبح نوروز در باغچه می کند گل افشان

خاموشی بلبلان مشتاق در موسم گل ندارد امکان”

نوروز باستانی و پیوند دیرینه آدمی با تجدید حیات طبیعت، نشان از الوهیت و ربانیت یزدان است. پیام بهار، نو شدن و بازآفرینی برای انسان و طبیعت است. وامسال چه نیکو بهاریست که درآغازش، نسیم دل انگیزبهاری با عطر و بوی معنویت فرارسیدن ماه رمضان عجین شده است. امیدوارم فضای بهاری مان از عطر معنوی بهار قرآن لبریز گردد و بتوانیم با پیروی از رفتار و سیره ائمه اطهار، همگام با تحول طبیعت، شاهد تحول در اخلاق و صفات خویش باشیم.

مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز در سال ۱۴۰۱ تمام تلاش خود را در راستای حمایت از نخبگان، مخترعان و مبتکران به کار گرفت و این سال را با تمام محدودیت ها به یک نقطه عطفی برای تیم های نوآور مستقر در این مرکز تبدیل کرد و به واقعیت شعار سال” تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” را محقق نمود.

حال در آستانه سال جدید، این مرکز به لحاظ سرمایه های مادی و معنودی در جایگاه بهتری قرار دارد و امیدواریم به مسیر رشد و تعالی ادامه داده و سالی درخشان تر را در ۱۴۰۲ برای صاحبان فکر و اندیشه و نخبگان منطقه فراهم آوریم.

اینجانب فرارسیدن نوروز باستانی را خدمت تمامی ملت شریف ایران به ویژه همکاران، اساتید، کارکنان، دانشجویان گرانقدر تبریک و تهنیت گفته و برای تمامی این عزیزان در پرتو ایزد منان همزمان با یا مقلب القلوب و الابصار دگرگونی احوال شان به بهترین احوال را خواستارم.

دکتر مجید عاقل مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی ترشیز

24 اسفند 1401
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.